Stypendia ministra za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne

Informacja na temat stypendiów ministra za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne związane ze studiami, lub znaczące osiągnięcia sportowe.

Wniosek o stypendium MNiSW oraz załączniki do wniosku student powinien przygotować samodzielnie, zgodnie z poniższą instrukcją. Wniosek studenta powinien być pozytywnie zaopiniowany na odrębnym piśmie przez Dyrektora lub Z-cę Dyrektora instytutu. Skompletowany wniosek w formie elektronicznej (wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia studenta) oraz pisemną opinią dyrekcji swojego instytutu, student powinien dostarczyć osobiście do Biura Spraw Studenckich (pok. 14 lub 15, ul. Podchorążych 2) w terminie do 15 października 2019 r.

Wniosek oraz szczegółowa informacja i instrukcja dotycząca przygotowania wnioskuTUTAJ

Rozporządzenie MNiSW z dnia 1 kwietnia 2019 r.  w sprawie stypendiów ministra – TUTAJ

Przykładowy wniosek o stypendium ministra – TUTAJ

Informacja na temat stypendiów ministra na portalu MNiSW – TUTAJ