Dlaczego warto zarejestrować się w BON?

Jakie korzyści wynikają z rejestracji w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych?

• Jest to jedyne miejsce, w którym przechowywana będzie Twoja dokumentacja medyczna/orzeczenie, nie będziesz musiał jej załączać do żadnego podania, ani pokazywać innym osobom na Uczelni.
  • Rejestracja daje Ci prawo do korzystania z różnych form wsparcia (np. przedłużenie czasu trwania sesji, zamiana formy egzaminu, dostosowane zajęcia z języka obcego…).
  • Adaptacja procesu dydaktycznego do potrzeb studenta ze względu na stan zdrowia wdrażana będzie płynnie,na bieżąco, a nie w ostatniej chwili.
  • Otrzymasz dostęp do mailingu zawierającego ciekawe oferty pracy oraz staże dla studentów.
  • Na miejscu możesz złożyć wniosek o stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych na bieżący rok akademicki.
  • Oraz wiele innych korzyści!

Przyjdź i przekonaj się sam! Zapraszamy!