Zmiany w funkcjonowaniu BON w okresie 16.03 – 27.03

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, informujemy, iż Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych przechodzi w tryb pracy zdalnej w okresie od 16.03.2020 do odwołania. Zawieszone zostają indywidualne spotkania z pracownikami.

W związku z powyższym zostaje uruchomiona możliwość konsultacji online z konsultantem ds. kryzysów psychicznych i asystentem zdrowienia poprzez Skype (konto BON UP) oraz uruchomioną przez UP usługę Microsoft Team. Istnieje możliwość rozmowy audio lub wideokonferencji według Państwa preferencji. Konto czynne będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.

Ze względu na zawieszenie zajęć dydaktycznych, wstrzymuje się wsparcie tłumaczy języka migowego i asystentów  osób niepełnosprawnych. W związku z obowiązkiem realizowania zajęć online – studenci potrzebujący alternatywnych formatów plików, mogą przysyłać je drogą e-mail bon@up.krakow.pl. Pliki będą na bieżąco dostosowywane.

Zgodnie z zarządzeniem Władz Uczelni, wszystkie dokumenty należy składać wyłącznie poprzez Kanclerię UP (ul. Podchorążych 2, 1 piętro). Dotyczy to również wniosków o stypendia. Przypominamy, iż osoby, które w październiku złoży wniosek o stypendium dla niepełnosprawnych, nie muszą składać go ponownie.

Do dyspozycji Państwa pozostajemy drogą e-mail (bon@up.krakow.pl) i telefoniczną (12 662 66 70).