Studencie! Złożyłeś już wniosek o stypendium?

📅 Jeszcze tylko przez miesiąc Biuro Spraw Studenckich przyjmuje wnioski o stypendia (stypendium rektora oraz stypendium socjalne)!!!
📣 Przyjmowanie wniosków kończy się 9 października, nie warto czekać z tym do ostatniej chwili.
1️⃣ Wszystkie rodzaje wniosków o stypendia (stypendium rektora, stypendium socjalne i stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych) będą przyjmowane WYŁĄCZNIE zdalnie za pomocą specjalnego formularza online na stronie 👉 www.stypendia.up.krakow.pl
2️⃣ Wnioski o stypendia można składać w terminie do 9 października 2020 roku.
3️⃣ Studenci, którzy poza średnią ocen, przedstawiają dodatkowe osiągnięcia za okres ostatniego roku studiów, mają obowiązek udać się do opiekuna roku lub opiekuna koła naukowego, w celu przyznania odpowiedniej ilości punktów.
🦠 Ze względu na sytuację epidemiologiczną proces ten został zautomatyzowany co oznacza, że podczas wypełniania formularza, student powinien umieścić skany dokumentów potwierdzających dane osiągnięcie oraz wpisać służbowy adres mailowy opiekuna roku lub opiekuna koła naukowego (student będzie miał dostęp do uczelnianej elektronicznej książki telefonicznej). Opiekun roku lub opiekun koła naukowego po otrzymaniu maila z linkiem do formularza z zadeklarowanymi osiągnięciami studenta będzie mógł przyznać dodatkowe punkty.