Kwaterowanie w Domach Studenckich

Ważne informacje w sprawie kwaterowania w akademikach

O tym należy pamiętać przy kwaterowaniu w Domu Studenckim?

1. Zgłoś się odpowiedniego akademika, w wyznaczonym czasie oraz miejscu ZAKWATEROWANIE DS
2. Weź ze sobą dowód tożsamości oraz zdjęcie w celu wyrobienia Karty Mieszkańca
3. Słuchaj uważnie informacji udzielanych przez osoby, które są odpowiedzialne za proces kwaterowania w DS.
4.Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu! Koniecznie załóż maseczkę, zdezynfekuj ręce przed wejściem do akademika, wyraź zgodę na pomiar temperatury przed wejściem oraz stosuj się do poleceń.
5. Sugerujemy żebyście mieli przy sobie kaucję (kaucja to koszt miesięcznej opłaty za miejsce w DS, informacja o wysokościach opłat znajduje się pod linkiem https://samorzad.up.krakow.pl/zarzadzenie-nr-roz-0201-22020/).

⚠️ Do budynku może wejść ograniczona liczba osób, prosimy czekać przed budynkiem.
Jeżeli temperatura Twojego ciała wynosi 38°i więcej, nie masz możliwości zakwaterowania się w DS.

W TYM ROKU OBOWIĄZUJE ZAKAZ WEJŚCIA DO AKADEMIKÓW OSÓB TOWARZYSZĄCYCH!
Wasi bliscy, którzy przyjadą z Wami, aby pomóc przy zakwaterowaniu będę musieli pozostać na zewnątrz. Dla Waszego bezpieczeństwa, ale także dla bezpieczeństwa pracowników Domów Studenckich.

W akademikach podczas kwaterowania będą obecni przedstawiciele Samorządu Studentów, którzy chętnie pomogą Wam przejść procedurę kwaterowania, ale także odpowiedzą na wasze pytania.