Informacja dotycząca wniosków o stypendia i terminu pierwszej wypłaty stypendiów w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że  termin przyjmowania wniosków o stypendia upłynął w dniu 9 października 2020 r. o godzinie 24:00. Termin ten był zakomunikowany w informacji zamieszczonej na naszej stronie w dniu 31 lipca 2020 r. Ze względu na formę składania wniosków i sytuację epidemiczną, powyższy termin był ostateczny i nie będzie przedłużany.

Jednocześnie informujemy, że najpóźniej do dnia 15 października 2020 r. mogą Państwo przesyłać na naszego maila (stypendia@up.krakow.pl) m.in. skany załącznika nr 5 dotyczącego zwiększenia z tytułu zamieszkania wraz ze skanem umowy najmu oraz ewentualne inne dokumenty, które Państwo powinni dosłać do już złożonych wniosków o stypendium socjalne.

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Rektora, w kontaktach z Uczelnią należy posługiwać się wyłącznie adresem e-mail założonym przez Uczelnię, czyli: imię.nazwisko@student.up.krakow.pl  Nie dotyczy to tylko osób przyjętych na studia, które nie posiadają jeszcze uczelnianego adresu e-mail.

Prosimy, aby w treści przesyłanych maili pisali Państwo, co przesyłają (jednym, dwoma zdaniami) i obowiązkowo podpisywali się imieniem i nazwiskiem oraz wpisywali: rok i kierunek studiów, stopień studiów, formę studiów (stacjonarne, niestacjonarne) oraz swój numer albumu (nie dotyczy osób z pierwszego roku, które nie znają jeszcze numeru albumu). Pozwoli to na sprawny obieg dokumentów.

Planowany termin ogłoszenia wyników przydziału stypendiów oraz pierwszych wypłat to, tak jak co roku, 27 – 30 listopada 2020 r. (zgodnie z regulaminem, pierwsze stypendium zostanie wypłacone z wyrównaniem za październik). Zaznaczamy, że informacje na temat złożonych wniosków w systemie Wirtualnej Uczelni zaczną pojawiać się dopiero w drugiej połowie listopada. Wcześniej w Wirtualnej Uczelni w zakładce „Stypendia” nie będzie żadnych danych.

Biuro Spraw Studenckich