Zaproszenie do udziału w badaniu ASD

Studentki i Studenci Koła Naukowego Wspierającego Osoby z Autyzmem zapraszają osoby z ASD i rodziców osób z ASD do udziału w badaniu!
Koło Naukowe stanowi grupę 12 osób – studentek oraz studentów psychologii i pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesują się autystycznym spektrum i chcieliiby poznać, jak funkcjonują dorosłe osoby w spektrum i w jakim zakresie są podobne do swoich rodziców. Dlatego też powstał projekt, do udziału, w którym, zapraszamy wszystkich chętnych!
Badania są anonimowe, a udział w nich jest dobrowolny. Indywidualne dane zebrane w ramach projektu mają charakter poufny, więc będą wykorzystane jedynie w celach naukowych w zestawieniach zbiorczych.
Link do ankiety:
W przypadku wątpliwości czy pytań bądź trudności prosimy kontaktować się z naszym zespołem pisząc na adres sknwoza@gmail.com.
Z góry dziękujemy za zrozumienie, przychylność i poświęcony czas.
Studentki i Studenci Koła Naukowego Wspierającego Osoby z Autyzmem