Przyznane miejsca w Domach Studenckich – studenci lat starszych

🏢 Dzisiaj każdy student, który złożył podanie o przydział miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2021/2022 dostał decyzję o przyznaniu miejsca w akademiku lub propozycję innego akademika.
📍 Zgodnie z procesem przyznawania miejsc w Domach Studenckich aby potwierdzić rezerwacje miejsce należy dokonać wpłaty tzw. opłaty rezerwacyjnej, która będzie zaliczona na poczet kaucji za miejsce w akademiku.
🔗 Poniżej prezentujemy dane do opłat rezerwacyjnych.
⏰❗️Opłatę rezerwacyjną należy wpłacać do 30 czerwca.
Zgodnie z procesem przyznawania miejsc w Domach Studenckich aby potwierdzić rezerwacje miejsce należy dokonać wpłaty tzw. opłaty rezerwacyjnej, która będzie zaliczona na poczet kaucji za miejsce w Domu Studenckim. W przypadku braku zaksięgowania powyższej opłaty na koncie Uczelni, przyznane miejsce w akademiku przepada i student będzie musiał ponownie składać wniosek o akademik.

Do dnia 30 czerwca osoby, które dostały przydział miejsca w domu studenckim powinny wpłacić opłatę rezerwacyjną w wysokości:
– DS. Za kolumnami 600 zł; – DS. Krakowiak 600 zł;
– DS. Zaułek 600 zł; – Ds. Atol 500 zł .

OPŁATA REZERWACYJNA NIE JEST RÓWNOWAŻNA Z MIESIĘCZNĄ OPŁATĄ ZA MIEJSCE W DOMU STUDENCKIM!!!!

Opłaty za miejsca w Domach Studenckich są dostępne w załączniku!

Opłatę rezerwacyjną należy wpłacić na konto Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie (ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków), nr konta w Banku PKO BP: 43 1020 2892 0000 5702 0459 9272, Kod BIC (Swift): BPKOPLPW (dotyczy przelewów z zagranicy).
Tytuł przelewu: opłata rezerwacyjna za DS. NAZWA AKADEMIKA+ IMIĘ I NAZWISKO STUDENTA
Opłata rezerwacyjna nie dotyczy akademika „Akropol” – prosimy nie dokonywać wpłaty opłaty rezerwacyjnej w przypadku otrzymania akademika „Akropol”. Studenci, którzy otrzymali przydział do DS. „Akropol” mają obowiązek zarejestrować się w informatycznym systemie centralnego rozdziału miejsc, który jest dostępny pod adresem https:// akademik.agh.edu.pl w terminie do 25 LIPCA 2021 r. !