Pierwsze spotkanie Grupy Wsparcia w roku akademickim 2021/2022

Szanowni Studenci!

W dniu 27 października 2021 roku, o godzinie 15.30 Zespół Wsparcia „Peer Support” po raz kolejny, w ramach Grupy Wsparcia otwiera dla Was przestrzeń.

W miejscu tym, możecie się nie przedstawiać, nie pokazywać własnej twarzy, można tylko posłuchać innych albo – aktywnie uczestniczyć w spotkaniu i podzielić się swoją historią. A dokładniej? Opowiedzieć coś o sobie, o swoich spostrzeżeniach o świecie i życiu. Porozmawiać o problemach i otrzymać – mamy nadzieję – realną pomoc.

Podsumowując: spotkanie odbędzie się na Platformie Microsoft Teams we środę 27 października 2021 roku, o godzinie 15:30. Aby dostać się do Grupy, należy wysłać na adres wsparcie@up.krakow.pl chęć zgłoszenia swojego uczestnictwa w Grupie. Możesz użyć przykładowej treści: „Proszę o dodanie adresu mejlowego *.*@student.up.krakow.pl do spotkania Grupy Wsparcia.”

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Wsparcia „Peer Support”