Seminarium „Profilaktyka zachowań ryzykownych, wśród młodych dorosłych”

„Profilaktyka zachowań ryzykownych, wśród młodych dorosłych”

9 listopada 2021 r. od 9.00 do 14.00 – platforma zoom

W imieniu Zarządu Województwa Małopolskiego, serdecznie zapraszamy studentów małopolskich uczelni wyższych.do wzięcia udziału w seminarium „Profilaktyka ryzykownych zachowań w kontekście używania alkoholu i substancji psychoaktywnych – wśród studentów małopolskich uczelni wyższych”.

W trakcie seminarium, które  odbędzie się w dniu 9 listopada 2021 r. w godzinach od 09:00 do 14:00 podejmiemy tematykę z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom wśród młodych. Spotkanie będzie w całości transmitowane na Platformie Zoom.

Program seminarium:

• Otwarcie spotkanie – przywitanie Prelegentów i rozpoczęcie spotkania Karolina Załęga-  Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii oraz Katarzyna Kosiorowska Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzalenień i Współuzależnienia.
  • pani Jagoda Fudała – Programy ograniczania picia
  • pan Jacek Kraus – Proces rozwoju uzależnienia – rozpoznawanie sygnałów wskazujących na uzależnienie
  • pani dr. n. hum. Agnieszka Fusińska Korpik – Rola nowoczesnych technologii w profilaktyce i leczeniu uzależnienia od alkoholu – przegląd wybranych metod
  • pan podinsp. Wojciech Chechelski – Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie – “Współczesne cyberzagrożenia”